salon masażu Warszawa
Erna Tajski Raj
Devi Tajski Raj Warszawa

Salon masażu i SPA – Warszawa

Tajski Raj to kameralny salon masażu tajskiego i balijskiego – idealny na pierwsze i każde kolejne spotkanie z orientalną sztuką masażu.

To efekt pasji i inspiracji kulturą tajską i balijską, które rozbudziły w nas chęć podzielenia się z gośćmi szczęściem, radością i dobroczynnym wpływem egzotycznych masaży na ciało i umysł. Wierzymy, że dostrzeżesz serce włożone w nasz salon i zechcesz przyjąć zaproszenie na wspólną wędrówkę ścieżkami prowadzącymi do dalekowschodniej krainy łagodności.

Zadbamy o Twoje zdrowie i samopoczucie, pomożemy pozbyć się przykrych dolegliwości bólowych i skutków chronicznego stresu, otworzymy przed Tobą drzwi do świata harmonii, zabierzemy w podróż do dalekiej egzotycznej krainy i sprawimy, że poczujesz się jak na rajskich wakacjach. Dzięki starannie przemyślanemu otoczeniu i atmosferze oraz przyjemnym zabiegom wykonywanym tradycyjnymi metodami przez rdzenne Balijki staniesz się częścią niezwykłego rytuału.

Specjalnie dla Ciebie sprowadziliśmy do Warszawy namiastkę magicznej Indonezji i Tajlandii.

Czy jesteś gotowy na wspaniałe doznania dla ciała i ducha?

Gościom naszego salonu masażu i SPA proponujemy szeroki wachlarz tradycyjnych masaży orientalnych, które znane są od ponad 2500 lat! Tajski Raj to nie tylko klasyczny masaż tajski i tradycyjny masaż balijski – oferujemy również m.in. tajski masaż sportowy, masaż gorącymi kamieniami czy relaksacyjny masaż olejkami aromatycznymi.

Zapraszamy na niezwykłą wyprawę, podczas której odnajdziesz harmonię i ukojenie.

Nasze masażystki

Tworząc Tajski Raj nie wyobrażaliśmy sobie innej możliwości, niż 100% autentyzmu i orientalnego klimatu. Nasze masażystki pochodzą z wyspy bogów i szczęśliwych ludzi – prosto z Bali!

Jak głosi legenda – bogini Lakszmi przekazała Balijkom umiejętność wykonywania tradycyjnego masażu balijskiego. Terapeutki, które czerpały swoją wiedzę i doświadczenie na indonezyjskiej wyspie, są uznawane za najlepsze masażystki na świecie.

Umiejętności naszych masażystek sprawdziliśmy osobiście! Jesteśmy przekonani, że profesjonalny masaż w ich wykonaniu będzie wyjątkowym przeżyciem i że dzięki nim i klimatycznemu otoczeniu nasi goście będą mogli choć na chwilę przenieść się myślami do rajskiej krainy.

Erna

Pochodzi z Negara w prowincji Jembrana na Bali. Ukończyła Tuli SPA International School – jedną z najlepszych szkół na Bali przygotowującą do pracy jako certyfikowany terapeuta SPA.

Erna zdobywała doświadczenie i rozwijała swoje umiejętności w najlepszych kurortach wypoczynkowych i salonach SPA na Bali. Jej ulubionym rodzajem masażu jest masaż balijski.

To niezwykle skromna, miła i dokładna masażystka. Jest nie tylko mistrzynią w wykonywaniu tradycyjnego masażu balijskiego, ale także świetnie realizuje te mocniejsze i rozciągające. Erna wyczuwa schorzenia i bolące miejsca odpowiednio je rozciągając i masując.

Devi

Pochodzi z miejscowości Melaya na Bali. Ukończyła z najlepszymi ocenami Tuli SPA International School. Doskonaliła swoje umiejętności w kilku renomowanych salonach SPA na Bali.

Devi to drobna, niepozorna, ale niezwykle utalentowana masażystka. Praca z ludzkim ciałem to jej pasja. Uważnie słucha osoby, którą masuje i stara się sprostać jej potrzebom.

Po sesji masażu z Devi na pewno poczujesz się głęboko zrelaksowany i odprężony.

Już teraz odwiedź nasz salon masażu tajskiego i balijskiego w Warszawie, by czerpać z dobroczynnego wpływu zabiegów realizowanych przez mistrzynie dalekowschodniej sztuki masażu!