masaż dla dwojga Warszawa

Masaż dla dwojga Warszawa

Masaże tajski i balijski to przyjemne doznania, dzięki którym możesz się zrelaksować, wypocząć i naładować swoje akumulatory nową energią. To również doskonały sposób, by zadbać o swoje zdrowie i samopoczucie psychiczne.

Wyjątkowe chwile warto dzielić z kimś bliskim – z drugą połówką, najbliższą przyjaciółką, siostrą, mamą czy inną ważną osobą. Właśnie dlatego masaż dla dwojga czy masaż dla par to propozycja, z której z całą pewnością warto skorzystać. Voucher na masaż dla dwojga doskonały pomysł na prezent, który można podarować komuś bez okazji czy na Walentynki, Dzień Kobiet, urodziny, Dzień Matki, rocznicę ślubu, prezent ślubny.

Masaż tajski, balijski lub olejkowy dla dwojga

Niezapomniany seans masażu tajskiego w towarzystwie drugiej osoby to jeszcze większe doznania i relaks na najwyższym poziomie. Osoby masowane mogą wybrać czy decydują się na intensywny, głęboki, klasyczny masaż tajski czy na odrobinę łagodniejszą jego formę. Intensywność jest dostosowywana do indywidualnych potrzeb i oczekiwań obu osób korzystających z zabiegu. Klasyczny masaż tajski polecany jest zwłaszcza osobom, które prowadzą siedzący tryb życia.

Dla osób, które z różnych przyczyn nie mogą korzystać z klasycznego masażu tajskiego, doskonałą propozycją będzie masaż olejkami dla dwojga. To bardzo łagodny masaż, który szybko wprowadza w stan głębokiego relaksu i odprężenia. Dzięki delikatnemu masażowi z wykorzystaniem aromatycznych olejków, w towarzystwie świec i orientalnej muzyki, możesz przenieść się do krainy łagodności i wiecznego szczęścia. Zabierz w tę podróż bliską osobę zapraszając ją na masaż olejkowy dla par czy po prostu dla dwojga.

Wybierając masaż dla dwojga warto wziąć pod uwagę tradycyjny masaż balijski. To bardzo przyjemny masaż relaksacyjny, który łagodzi bóle migrenowe, poprawia jakość snu, wprowadza ciało w stan równowagi energetycznej i wyciszenia. Masaż balijski dla par to magiczna wyprawa na Bali – na „wyspę szczęśliwych ludzi”. Jeśli chcesz podzielić się z kimś szczęściem – zabierz tę osobę na masaż wykonywany przez prawdziwe mistrzynie balijskiej sztuki masażu.

Masaż dla dwojga w Warszawie 

Zapraszamy do naszego kameralnego salonu masażu tajskiego w dzielnicy Warszawa Wola. Nasze doświadczone masażystki z Bali zadbają o przyjemną atmosferę podczas realizacji wybranego zabiegu. 

W salonie Tajski Raj możesz skorzystać z klasycznego masażu tajskiego dla dwojga, masażu balijskiego i olejkowego dla dwóch osób.

Zaproś bliską Twemu sercu osobę na kilka chwil wspólnego relaksu w przyjemnym miejscu, które otuli Was orientalnym zapachem i muzyką, dzięki którym oboje przeniesiecie się do krainy łagodności.

Gwarantujemy intymną atmosferę i anturaż sprzyjający relaksowi, wspólnemu wypoczynkowi w ciszy czy podczas swobodnej rozmowy.

Umów dogodny termin na masaż dla dwojga Warszawa już teraz!