rytuał - poczuj się jak w raju

Rytuał – poczuj się jak w raju!

Zapraszamy do skorzystania z naszego wyjątkowego rytuału relaksacyjnego, który zabierze Cię w podróż pełną harmonii i szczęścia. „Rytuał – poczuj się jak w raju!” to połączenie tradycji mistrzów z Dalekiego Wschodu i nowoczesnej wiedzy o relaksacji i dobroczynnych właściwościach masażu.

Rytuał – pakiet masaży

Nasz rytuał rozpoczyna się od refleksologii stóp i nóg trwającej około 30 minut. Zgodnie z tradycyjną medycyną chińską, stopy ukrywają mapę całego ciała. Nasza doświadczona masażystka zadba o Twoje stopy pomagając Ci odzyskać równowagę i wewnętrzną harmonię. Masaż stóp i nóg wykonywany jest z użyciem naturalnych olejków i balsamów. Zwłaszcza osoby, które wykonują pracę stojącą, docenią korzyści płynące z seansu masażu i refleksologii, która wzmacnia układ odpornościowy, łagodzi zaburzenia snu, poprawia krążenie krwi.

Następnie przeniesiemy Cię w świat błogiego relaksu stosując masaż balijski z gorącym masłem shea lub olejkiem – wybór należy do Ciebie. Masażystka przez około godzinę wykonuje dokładny masaż całego ciała. To chwila kiedy każdy mięsień i komórka odpręży się, a stres uleci i przestanie doskwierać. Ten rodzaj masażu to ukojenie dla osób wykonujących pracę siedzącą, narzekających na zaburzenia snu czy bóle mięśni i stawów oraz długotrwały stres.

Ostatnim etapem naszego rytuału jest masaż głowy, który cieszy się ogromną popularnością wśród naszych klientów. Nie tylko rozluźnia ciało, ale także uspokaja umysł, pozostawiając Cię w stanie błogiego spokoju. Delikatny masaż głowy daje poczucie bezpieczeństwa i pozwala całkowicie się wyluzować, gdy myśli wyciszają się, a problemy ulatują i są zastępowane uczuciem lekkości. Ta część naszego rytuału trwa około 30 minut.

Orientalny rytuał w Warszawie

Przyjdź do nas i pozwól sobie na chwilę relaksu i regeneracji. Nasz rytuał relaksacyjny to nie tylko zabieg – to podróż do wewnętrznego spokoju. Odkryj harmonię i szczęście razem z nami. „Rytuał – poczuj się jak w raju!” to 2 godziny przyjemności, wyciszenia, głębokiego relaksu i otulenia troską doświadczonej masażystki, która będzie przewodnikiem po orientalnej krainie łagodności.

Pakiet masaży wchodzących w skład oferowanego rytuału to doskonały pomysł na prezent dla bliskiej osoby. Zachęcamy do zakupu vouchera na masaż w Warszawie, który można wykorzystać jako podarunek dla bliskiej osoby.

Umów dogodny termin na wyjątkowy rytuał w naszym salonie tajskiego SPA już teraz!