relaksacyjny masaż olejkami Warszawa

Relaksacyjny masaż olejkami aromatycznymi Warszawa

Relaksacyjny masaż olejkami należy do najprzyjemniejszych zabiegów, z których możesz skorzystać odwiedzając tajskie SPA.

W masażu tym wykorzystywane są najwyższej jakości oleje organiczne, które nie tylko pomagają nam się zrelaksować, lecz także odżywiają i nawilżają naszą skórę. Zabieg ten jest idealny dla osób, które oczekują łagodnego masażu, aby odprężyć się po ciężkim dniu i uwolnić nagromadzony w ciele stres. Pod wpływem delikatnych, płynnych, posuwistych ruchów, zapachu olejków i relaksacyjnej muzyki napięcia w ciele dosłownie się rozpuszczają, wprowadzając nas w stan błogości.

Warto pamiętać, że relaksacyjny masaż olejkowy to bardzo dobry sposób na odzyskanie energii i pozytywnego samopoczucia po długotrwałej chorobie czy różnego rodzaju urazach.

Już pierwszy seans masażu z użyciem olejków pozwala na błogi relaks, a regularne korzystanie z zabiegów gwarantuje poprawę jakości życia.

Zalety relaksacyjnego masażu olejkami:

 • pomaga odprężyć się i uwolnić nagromadzony w ciele stres
 • podnosi jakość snu
 • regeneruje ciało i umysł
 • dodaje sił witalnych
 • zmniejsza ból i napięcie mięśni
 • pomaga usunąć toksyny z organizmu
 • odżywia skórę

Wskazania do stosowania relaksacyjnego masażu olejkami:

 • dla osób potrzebujących chwili spokoju, wyciszenia i czasu tylko dla siebie
 • leczniczo w przypadku niedowładów, reumatyzmu czy nerwobóli
 • w trakcie rekonwalescencji po chorobach, wypadkach i urazach
 • dla osób, które z przyczyn zdrowotnych nie mogą korzystać z klasycznego masażu tajskiego

Przeciwwskazania do stosowania relaksacyjnego masażu olejkami:

 • w przypadkach przerwania ciągłości naskórka
 • w przypadku alergii na składniki olejków stosowanych podczas masażu 

Jak wygląda relaksacyjny masaż olejkami dla ciała i ducha?

Terapeuci podchodzą do każdego klienta indywidualnie dobierając odpowiednie olejki i techniki wykonywania masażu zgodnie z oczekiwaniami i potrzebami osoby masowanej.

Masaż odbywa się w pozycji leżącej na specjalnym łóżku do masażu. Podczas terapii masażysta wykorzystuje dotyk i ucisk za pomocą dłoni, łokci i przedramion łącząc techniki akupresurowe z elementami masażu ajurwedycznego.

Spokojne i rytmiczne ruchy wykonywane podczas zabiegu pozwalają się odprężyć, zrelaksować, rozluźnić, a myślami przenieść się do raju.

Ten rodzaj masażu jest wręcz idealny na seanse masażu dla dwojga – podczas których można wspólnie wypocząć i doświadczyć wyjątkowego orientalnego rytuału.

Profesjonalny relaksacyjny masaż olejkami w Warszawie

Zapraszamy do naszego salonu w dzielnicy Warszawa Wola na niezwykłe doznania i chwile pełne relaksu. Nasze doświadczone terapeutki zadbają o wyjątkową atmosferę podczas wykonywania delikatnego relaksacyjnego masażu olejkami aromatycznymi.

W salonie Tajski Raj korzystamy wyłącznie z najwyższej jakości olejków przeznaczonych do masażu, zawierających ekstrakty z drzewa sandałowego, róży, lawendy, palisandra, pranjipani czy mięty ylang-ylang.

Podczas zabiegu otoczymy Cię profesjonalną opieką masażystek rodem z egzotycznej wyspy Bali, przyjemną, relaksacyjną muzyką, kojącą nerwy zielenią i kameralną atmosferą. U nas odpoczną Twoje ciało i umysł!

Umów dogodny termin na relaksacyjny masaż olejkami Warszawa w naszym salonie tajskiego SPA już dziś!