masaż tajski Warszawa

Klasyczny masaż tajski

Tradycyjny masaż tajski ma już ponad 2500 lat historii. Wbrew swojej nazwie wywodzi się z Indii, skąd około 200 p.n.e został sprowadzony do Tajlandii przez migrujących mnichów. Zobacz więcej!

masaż balijski tajski raj

Masaż balijski

Masaż balijski wywodzi się z wysp Bali i Jawy. Łączy w sobie elementy refleksologii, aromaterapii, akupresury i ajurwedy. Zobacz więcej!

masaż pleców, ramion i głowy

Masaż pleców ramion głowy

Masaż pleców, ramion i głowy to doskonały wybór dla osób spędzających dużo czasu w pozycji siedzącej narażonych na codzienny stres i zmęczenie. Zobacz więcej!

masaż olejkami Tajski Raj

Masaż olejkami

W masażu tym wykorzystywane są najwyższej jakości oleje organiczne, które nie tylko pomagają nam się zrelaksować, lecz także odżywiają i nawilżają naszą skórę. Zobacz więcej!

masaż świecą aromatyczną

Masaż świecą aromatyczną

W masażu tym wykorzystuje się ciepły, ale nie gorący, płynny wosk, który podobnie jak oleje zostawia na ciele delikatną, jedwabistą warstwę. Zobacz więcej!

masaż sportowy Warszawa

Masaż sportowy

Masaż sportowy jest idealny dla osób, które potrzebują mocniejszego dotyku, aby rozluźnić spięte i obolałe w wyniku dużego wysiłku czy stresu mięśnie. Zobacz więcej!

masaż gorącymi kamieniami

Masaż gorącymi kamieniami

Masaż gorącymi kamieniami to jeden z najbardziej relaksujących i odprężających masaży. Wywodzi się z Indii, a jego historia sięga aż 5000 lat. Zobacz więcej!